/Files/images/Рисунок (45).jpgІнформація

про Липецьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів імені П.В.Щепкіна Харківського району Харківської області

Директор школи

Надточій Любов Іванівна, освіта вища, за фахом вчитель початкових класів, має вищу кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з грудня 2013 року.

Контингент учнів

У школі навчається 173 учні, з них учнів: 1-4 класів – 67, 5-9 класів – 82, 10-11- 24 учнів. Випускників 9 класу − 13. Випускників 11 класу - 8.
Школа розрахована на 240 місць.

Мова навчання

Українська.

Профільне навчання

Навчально-виховний процес здійснюється за технологічним профілем.

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 20 педагогів, 18 мають вищу освіту, 1 - студентка 4 курсу ХДПУ ім. Г.С.Сковороди. Вищу кваліфікаційну категорію мають 7 вчителів, І кваліфікаційну категорію – 7, ІІ кваліфікаційну категорію – 5, категорію «спеціаліст» – 2. Педагогічне звання «учитель –методист» мають 3 вчителя.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій. За рахунок батьківської плати харчується 96 учнів.

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиВ наявності:
тактильна табличка,
пандус на вході основної будівлі (не відповідає вимогам).

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемою "Удосконалення педагогічної майстерності вчителів, підвищення результативності і якості навчально-виховного процесу, розвиток інтелектуальних та творчих здібностей учнів"

На базі школи у 2016/2017 н.р. працювала творча група вчителів зарубіжної літератури району (керівник Орач О.М.).

У 2016/2017 навчальному році Рєзнік Ніна Василівна та Бутенко Євгенія Вікторівна представили на районний етап ІІ обласного фестивалю-огляду освітніх Інтернет-ресурсів свої сайти.

Сайт Бутенко Євгенії Вікторівни, був відзначений Дипломом відділу освіти ХРДА за І місце в районному етапі ІІ обласного фестивалю-огляду освітніх Інтернет-ресурсів за напрямком «Математика» та Подякою відділу освіти ХРДА за популяризацію можливостей мережі Інтернет ресурсів.

Рєзнік Ніна Василівна та Холод Олена Василівна взяли участь у конкурсі «Учитель року» і посіли 4 та 7 місце відповідно.

Гурткова робота

В школі діють клуби за інтересами «Літературний», «Сходинки до вершин творчості», «Юні квітникарі», «Слово-диво»,«Умілі ручки», «ENGLISH CLAB», «Чарівний пензлик», «Краєзнавчий», .

Працюють баскетбольна, волейбольна, футбольна секції Липецької дитячо-юнацької спортивної школи (керівник Бондар С.С.),
гурток юних фотоаматорів та гурток образотворчого мистецтва РЦДЮТ (керівник Віхтінська Л.М.).

Працює музей народного вчителя П.В.Щепкіна (керівник Орач О.М.) та кімната бойової слави (керівник Леонідов О.В.)

Підвіз учнів та вчителів

Учителі підвозу не потребують

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 11 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас (9 ПК, з яких працює тільки три), спортивна зала, гімнастичний та футбольний майданчики, їдальня.

Бібліотечний фонд нараховує – 13143 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців

Переможцем шкільного конкурсу «Учень року - 2017» у номінації «Інтелект року», став учень 11 класу – Шевченко Сергій.

Протягом 2016-2017 н.р. року, учні школи взяли участь у великій кількості районних олімпіад з базових дисциплін та здобули численні перемоги:

Шевченко Сергій, учень 11 класу
(Диплом відділу освіти ХРДА за ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнській учнівській олімпіаді з математики, з інформатики
Диплом відділу освіти за ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнській учнівській олімпіаді з хімії, з української мови та літератури);

Павлюк Анастасія, учениця 11 класу
(Диплом відділу освіти за ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій)

Гармаш Сергій, учень 10 класу (ІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, з астрономії);

Бабакова Валерія, учениця 9 класу (ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки);

Горбенко Денис, учень 8 класу (ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики);

Курєннов Павло, учень 7 класу (ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики).

У цьому навчальному році дві учениці 11 класу взяли участь у районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН:

Павлюк Анастасія Геннадіївна у секції «Технологічні процеси та перспективні технології» на тему «Гідроенергетика в Україні і перспективи її розвитку» та

Зуєва Вікторія Володимирівна у секції «Етнологія», на тему «Культурна спадщина села Липці».

Протягом 2016/2017 н.р. вчителі-предметники, класні керівники залучали школярів до участі у конкурсах різноманітного спрямування.

Шевченко Сергій, учень 11 класу отримав Диплом Департаменту науки і освіти ХОДА учасника обласної учнівської науково-практичної конференції Харківського територіального відділення МАН України (секція фізика);
Диплом за активну участь у ХІ Барабашовських обласних наукових читаннях з астрономії учнів та студентів;

Павлюк Анастасія, учениця 11 класу отримала
Грамоту Харківського національного технічного університету с/г ім. П.Василенка за активну участь у конкурсі художніх творів – віршів «Ода бухгалтеру»;

Аніщенко Анастасія (10 клас) взяла участь у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості (номінація «Література») та здобула ІІ місце;

Чепеленко Анастасія, учениця 8 класу здобула ІІ місце в районному дистанційному фестивалі до Міжнародного дня безпечного Інтернету в номінації «Колаж»;

Пархоменко Олексій, учень 5 класу отримав Грамоту ХНУ Каразіна на честь XVI Підсумкової конференції Малого каразінського університету за високі успіхи в оволодінні основами науково-дослідницької роботи.

Пономаренко Єва посіла І місце у Всеукраїнському заочному конкурсі юних фотоаматорів "Моя Україна" у номінації «Натюрморт».

Учні школи взяли активну участь у Міжнародному дитячому конкурсі з української мови ім. П.Яцика, у Всеукраїнському математичному конкурсі "Кенгуру", у Всеукраїнській українознавчий грі «Соняшник», а також у конкурсах «Колосок», "Левеня", "Лелека", "Бобер", "Геліантус", "Грінвіч".

Учні школи беруть активну участь у районних заходах: фестивалі ДЮП, конкурсі екологічних агітбригад, конкурсі ЮІР, спартакіадах „Спорт протягом життя”, оглядах-конкурсах художньої самодіяльності, фестивалі-конкурсі дитячої творчості "Дивограй".

Найактивнішими учасниками шкільних агітбригад були Бабакова В. (9 кл), Селєзньова Я. (9 кл), Пономаренко Є., Абаньшина А., Золочевська М., (7 кл), Булдакова І. (8 кл)., Бондаренко С. (6 кл.)

У районних конкурсах агітбригада «Факел» ДЮП посіла 17 місце,
«Зебра» ЮІР - 28 місце,
«Берегиня» з виступом на тему «Ландшафти» - 27 місце,
«Пульс» («Молодь обирає здоровя») - 3 місце, а Булдакова Ірина у вікторині посіла 3 місце.

Команда школи взяла участь в інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?» .

Учні школи брали участь у районному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Дивограй».

У номінації «Декоратино - ужиткове та образотворче мистецтво» Холод Софія (3 клас), Курєннова Ірина (4 клас) посіли ІІІ місце,

у номінації «Музично-театральне мистецтво та хореографія» студія танцю «Юла», танцювальний колектив «Палітра-Па» - ІІІ місце,

лауреатами районного фестивалю «Дивограй» стали ведучі Романченко Ліза, Новіков Антон.


Информация

о Липецкой общеобразовательной школе I-III ступеней имени П.В.Щепкина Харьковского района Харьковской области

Год основания

1881

Директор школы

Надточий Любовь Ивановна, образование высшее, по специальности учитель начальных классов, имеет высшую квалификационную категорию. Заведение возглавляет с декабря 2013 года.

Контингент учащихся

В Липецкой ООШ I-III ст. им. П.В.Щепкина учится 173 ученика, из них учеников 1-4 классов -67 учащихся, 5-9 классов -82 учащихся, 10-11 классов -24 учащихся. Выпускников 9 класса - 13. Выпускников 11 класса - 8.

Язык обучения

Украинский

Профильное обучение

Учебно-воспитательный процесс осуществляется по технологическому профилю

Педагогический коллектив

Педагогический коллектив насчитывает 20 педагогов, из них 16 чел. имеют высшее образование. І студентка 4 курса ХГПУ им. Сковороды. Высшую квалификационную категорию имеют -7 чел.,
І квалификационную категорию - 7 чел.,
ІІ квалификационную категорию - 5 чел., категорию "специалист" - 1 чел.
Звание "учитель-методист" имеют 3 педагога.

Обеспечение питанием

Горячим бесплатным питанием на 100% обеспечено учащихся начальных классов и детей льготных категорий. За счет родительской платы питается 96 учеников.

Творческий потенциал

Педагогический коллектив работает над проблемой "Усовершенствование педагогического мастерства учителей, повышение результативности и качества учебно-воспитательного процесса, развитие интеллектуальных и творческих способностей учащихся".

На базе школы в 2016/2017 у.г. работала творческая группа учителей зарубежной литературы района (руководитель Орач О.М.).

В 2016/2017 учебном году Резник Нина Васильевна и Бутенко Евгения Викторовна представили на районный этап II областного фестиваля-смотра образовательных Интернет-ресурсов свои сайты.

Сайт Бутенко Евгении Викторовны, был отмечен Дипломом отдела образования ХРГА за І место в районном этапе II областного фестиваля-смотра образовательных Интернет-ресурсов по направлению «Математика» и Благодарностью отдела образования ХРГА за популяризацию возможностей сети Интернет- ресурсов.

Кружковая работа

В школе действуют клубы по интересам «Литературный», «Ступени к вершинам творчества», «Юные цветоводы», «Слово-чудо», «Слово-чудо», «Умелые ручки», «ENGLISH CLAB», «Волшебная кисточка», «Краеведческий».

Работают баскетбольная, волейбольная, футбольная секции Липецкой детско-юношеской спортивной школы (руководитель Бондарь С.С.),
кружок юных фотолюбителей и кружок изобразительного искусства РЦДЮТ (руководитель Вихтинская Л.Н.).

Работает музей народного учителя П.В.Щепкина (руководитель Орач О.М.)
и комната боевой славы (руководитель Леонидов О.В.).

Подвоз учеников и учителей

В подвозе учителя не нуждаются

Материально-техническое обеспечение

К услугам учащихся 11 учебных кабинетов, компьютерный класс (9 ПК), спортивный зал, гимнастическая и футбольная площадки, столовая.

Библиотечный фонд насчитывает - 13143 экземпляров художественной и учебной литературы.

Достижения воспитанников

Победителем школьного конкурса «Ученик года - 2017» в номинации «Интеллект года», сталученик 11 класса – Шевченко Сергей.

В течение 2016-2017 уч.г. года, учащиеся школы приняли участие в большом количестве районных олимпиад базовых дисциплин и получили многочисленные награды:
Шевченко Сергей, ученик 11 класса
(Диплом отдела образования ХРГА за ІІ место во ІІ этапе Всеукраинской ученической олимпиады по математике, по информатике
Диплом отдела образования за III место во II этапе Всеукраинской ученической олимпиады по химии, по украинскому языку и литературе);

Павлюк Анастасия, ученица 11 класса (Диплом отдела образования за III место во II этапе Всеукраинской ученической олимпиады по информационным технологиям)

Гармаш Сергей, ученик 10 класса (II место во II этапе Всеукраинской ученической олимпиады по физике, астрономии);

Бабакова Валерия, ученица 9 класса (ІІІ место во ІІ этапе Всеукраинской ученической олимпиады по экономике);

Горбенко Денис, ученик 8 класса (ІІ место во ІІ этапе Всеукраинской ученической олимпиады по информатике);

Курєннов Павел, ученик 7 класса (ІІІ место во ІІ этапе Всеукраинской ученической олимпиады по математике).


В этом учебном году две ученицы 11 класса приняли участие в районном этапе Всеукраинского конкурса-защиты научно-исследовательских работ МАН:

Павлюк Анастасия в секции «Технологические процессы и перспективные технологии» на тему «Гидроэнергетика в Украине и перспективы ее развития»

Зуева Виктория в секции «Этнология» на тему «Культурное наследие села Липцы».

В течение 2016/2017 уч.г. учителя-предметники, классные руководители привлекали школьников к участию в конкурсах различного направления.

Шевченко Сергей, ученик 11 класса получил Диплом Департамента науки и образования ХОГА участника областной ученической научно-практической конференции Харьковского территориального отделения МАН Украины (секция физика);
Диплом за активное участие в ХІ Барабашовских областных научных чтениях по астрономии учащихся и студентов;

Павлюк Анастасия, ученица 11 класса получила Грамоту Харьковского национального технического университета с/х им. П.Василенко за активное участие в конкурсе художественных произведений – стихов «Ода бухгалтеру»;

Анищенко Анастасия (10 класс) приняла участие во Всеукраинском конкурсе ученического творчества (номинация «Литература») и получила II место;

Чепеленко Анастасия, ученица 8 класса завоевала II место в районном дистанционном фестивале к Международному дню безопасного Интернета в номинации «Коллаж»;

Пархоменко Алексей, ученик 5 класса получил Грамоту ХНУ Каразина в честь XVI Итоговой конференции Малого каразинского университета за высокие успехи в овладении основами научно-исследовательской работы;

Пономаренко Ева заняла І место во Всеукраинском заочном конкурсе юных фотолюбителей "Моя Украина" в номинации «Натюрморт».

Ученики школы приняли активное участие в Международном детском конкурсе украинского языка им. П.Яцика, во Всеукраинском математическом конкурсе"Кенгуру", во Всеукраинской украиноведческий игре «Соняшник», а также в конкурсах «Колосок», "Львенок", "Лелека","Бобер", "Гелиантус", "Гринвич".

Ученики школы принимают активное участие в районных мероприятиях: фестивале ДЮП,конкурсе экологических агитбригад, конкурсе ЮИД, спартакиадах „Спорт на протяжении жизни”, смотрах-конкурсах художественной самодеятельности, фестивале-конкурсе детского творчества "Дивограй".


Самыми активными участниками школьных агитбригад были Бабакова В. (9 кл), Селезнева Я.(9 кл), Пономаренко Е., Абаньшина А., Золочевская М., (7 кл), Булдакова И. (8 кл)., Бондаренко А.(6 кл.)

В районных конкурсах агитбригада ДЮП «Факел» заняла 17 место, ЮИД «Зебра» - 28 место,«Берегиня» с выступлением на тему «Ландшафты» - 27 место, «Пульс» («Молодежь выбирает здоровье») - 3 место, а Булдакова Ирина в викторине заняла 3 место.

Команда школы приняла участие в интеллектуальной игре «Что? Где? Когда?».

Учащиеся школы принимали участие в районном фестивале-конкурсе детского и юношеского творчества «Дивограй».

В номинации «Декоративно - прикладное и изобразительное искусство» Холод София (3 класс), Курєннова Ирина (4 класс) заняли III место,

в номинации «Музыкально-театральное искусство и хореография» студия танца «Юлла», танцевальный коллектив «Палитра-Па» - III место,

лауреатами районного фестиваля «Дивограй» стали ведущие Романченко Лиза, Новиков Антон.


Кiлькiсть переглядiв: 115

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.