Розклад уроків
Липецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені П.В.Щепкіна
на 2018-2019 навчальний рік

І ступінь

1 1 2-4 2 3 4
понеділок 1 8.30 - 9.05 Українська мова (навчання грамоти) 8.30 - 9.10 Літературне читання Літературне читання Українська мова
2 9.25 – 10.00 Російська мова 9.25 – 10.05 Українська мова Математика Природознавство
3 10.35 – 11.10 Математика 10.35 – 11.15 Фізична культура Фізична культура Літературне читання
4 11.40 – 12.15 Фізична культура 11.40 – 12.20 Природознавство Природознавство Математика
5 12.35 – 13.10 12.35 – 13.15 Російська мова Я у світі Фізична культура
6 13.25 – 14.10
вівторок 1 8.30 - 9.05 Українська мова (навчання грамоти) 8.30 - 9.10 Іноземна мова (англійська) Фізична культура Російська мова
2 9.25 – 10.00 Фізична культура 9.25 – 10.05 Математика Математика Літературне читання
3 10.35 – 11.10 Іноземна мова (англійська) 10.35 – 11.15 Українська мова Інформатика Математика
4 11.40 – 12.15 Математика 11.40 – 12.20 Літературне читання Українська мова Іноземна мова (англійська)
5 12.35 – 13.10 Українська мова (навчання грамоти) 12.35 – 13.15 Трудове навчання Музика Трудове навчання
6 13.25 – 14.10 Літературне читання
середа 1 8.30 - 9.05 Українська мова (навчання грамоти) 8.30 - 9.10 Літературне читання Математика Українська мова
2 9.25 – 10.00 Українська мова (навчання грамоти) 9.25 – 10.05 Музичне мистецтво Іноземна мова (англійська) Природознавство
3 10.35 – 11.10 Математика 10.35 – 11.15 Математика Образотворче мистецтво Літературне читання
4 11.40 – 12.15 Музичне мистецтво 11.40 – 12.20 Іноземна мова (англійська) Російська мова Російська мова
5 12.35 – 13.10 Я досліджую світ 12.35 – 13.15 Природознавство Літературне читання Інформатика
6 13.25 – 14.10 Трудове навчання Фізична культура
четвер 1 8.30 - 9.05 Я досліджую світ 8.30 - 9.10 Фізична культура Літературне читання Літературне читання
2 9.25 – 10.00 Дизайн і технології 9.25 – 10.05 Українська мова Українська мова Фізична культура
3 10.35 – 11.10 Фізична культура 10.35 – 11.15 Математика Математика Українська мова
4 11.40 – 12.15 Російська мова 11.40 – 12.20 Російська мова Основи здоров”я Математика
5 12.35 – 13.10 Образотворче мистецтво 12.35 – 13.15 Літературне читання Природознавство Я у світі
6 13.25 – 14.10
п’ятниця 1 8.30 - 9.05 Українська мова (навчання грамоти) 8.30 - 9.10 Основи здоров”я Російська мова Основи здоров”я
2 9.25 – 10.00 Українська мова (навчання грамоти) 9.25 – 10.05 Інформатика Фізична культура Математика
3 10.35 – 11.10 Математика 10.35 – 11.15 Математика Іноземна мова (англійська) Музичне мистецтво
4 11.40 – 12.15 Я досліджую світ 11.40 – 12.20 Образотворче мистецтво Українськ мова Іноземна мова (англійська)
5 12.35 – 13.10 12.35 – 13.15 Фізична культура Образотворче мистецтво
6 13.25 – 14.10
ІІ ступінь
5 6 7 8 9 Каб
понеділок 1 8.30 - 9.15 Природознавство Образотворче мистецтво Фізична культура Фізика Алгебра
2 9.25 – 10.10 Іноземна мова (англійська) Російська мова Хімія Алгебра Фізична культура
3 10.35 – 11.20 Трудове навчання Основи здоров”я Російська мова Фізична культура Основи правознавства
4 11.50 – 12.35 Трудове навчання Іноземна мова (англійська) Алгебра Російська мова Українська мова
5 12.45 – 13.30 Російська мова Фізична культура Зарубіжна література Трудове навчання Українська література
6 13.40 -14.25 Пропедевтичний курс «Вступ до історії» --/Українська мова Образотворче мистецтво Іноземна мова (англійська) Російська мова
7 14.35– 15.20 Біологія -/Харківщинознавство Інформатика
вівторок 1 8.30 - 9.15 Математика Біологія Географія Історія України Зарубіжна література
2 9.25 – 10.10 Зарубіжна література Географія Геометрія Фізика Біологія
3 10.35 – 11.20 Фізична культура Всесвітня історія. Історія України (інтегрований курс) Фізика Зарубіжна література Алгебра
4 11.50 – 12.35 Українська мова Математика Всесвітня історія Фізична культура Геометрія
5 12.45 – 13.30 Природознавство Українська література Українська мова Геометрія Російська мова
6 13.40 -14.25 Інформатика Зарубіжна література Музичне мистецтво Біологія Фізична культура
7 14.35 – 15.20 Фізична культура Укаїнська література Інформатика Всесвітня історія
середа 1 8.30 - 9.15 Образотворче мистецтво Музичне мистецтво Хімія Українська мова Геометрія
2 9.25 – 10.10 Іноземна мова (англійська) Біологія Трудове навчання Геометрія Фізика
3 10.35 – 11.20 Зарубіжна література Всесвітня історія. Історія України (інтегрований курс) Біологія Всесвітня історія Українська література
4 11.50 – 12.35 Математика Українська мова Російська мова Іноземна мова (англійська) Історія України
5 12.45 – 13.30 Українська мова Математика Алгебра Історія України Іноземна мова (англійська)
6 13.40 -14.25 Українська література Іноземна мова (англійська) Фізика Українська література Біологія
7 14.35 – 15.20 --/Українська мова Інформатика Харківщинознав ство
четвер 1 8.30 - 9.15 Іноземна мова (англійська) Зарубіжна література Геометрія Російська мова Українська мова
2 9.25 – 10.10 Математика Українська література Зарубіжна література Хімія Географія
3 10.35 – 11.20 Українська література Українська мова Фізична культура Географія Фізика
4 11.50 – 12.35 Українська мова Російська мова Географія Біологія Зарубіжна література
5 12.45 – 13.30 Фізична культура Математика Основи здоров”я Зарубіжна література Хімія
6 13.40 -14.25 Географія Іноземна мова (англійська) Фізична культура Основи здоров”я
7 14.35 – 15.20 Інформатика
п’ятниця 1 8.30 - 9.15 Математика Інформатика Українська мова Основи здоров”я Хімія
2 9.25 – 10.10 Російська мова Українська мова Фізична культура Алгебра Фізика
3 10.35 – 11.20 Фізична культура Математика Інформатика Хімія Іноземна мова (англійська)
4 11.50 – 12.35 Музичне мистецтво Фізична культура Іноземна мова (англійська) Українська мова Трудове навчання
5 12.45 – 13.30 Основи здоров”я Трудове навчання Українська література Мистецтво Історія України
6 13.40 -14.25 Трудове навчання Історія України Українська література Фізична культура
7 14.35 – 15.20 Географія Мистецтво
ІІІ ступінь
10 11
понеділок 1 8.30 - 9.15 Громадянська освіта ТЕХНОЛОГІЇ, ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ
2 9.25 – 10.10 Фізика і астрономія
3 10.35– 11.20 Іноземна мова (англійська)
4 11.50– 12.35 Фізична культура
5 12.45– 13.30 Математика (алгебра і початки аналізу та геометрія)
6 13.40 -14.25 Біологія і екологія
7 14.35– 15.20
вівторок 1 8.30 - 9.15 ТЕХНОЛОГІЇ, ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ Алгебра і початки аналізу
2 9.25–10.10 Українська література
3 10.35-11.20 Хімія
4 11.50– 12.35 Українська мова
5 12.45– 13.30 Фізична культура
6 13.40 -14.25 Фізика
7 14.35– 15.20 Креслення
середа 1 8.30 - 9.15 Фізика і астрономія Всесвітня історія
2 9.25 – 10.10 Історія України Зарубіжна література
3 10.35– 11.20 Математика (алгебра і початки аналізу та геометрія) Іноземна мова (англійська)
4 11.50– 12.35 Хімія Алгебра і початки аналізу
5 12.45– 13.30 Українська література Історія України
6 13.40 -14.25 Геометрія
7 14.35– 15.20
четвер 1 8.30 - 9.15 Географія Біологія
2 9.25 – 10.10 Математика (алгебра і початки аналізу та геометрія) Українська література
3 10.35– 11.20 Математика (алгебра і початки аналізу та геометрія) Іноземна мова (англійська)
4 11.50– 12.35 Іноземна мова (англійська) Фізична культура
5 12.45– 13.30 Українська мова Геометрія
6 13.40 -14.25 Зарубіжна література Алгебра і початки аналізу
7 14.35– 15.20
п’ятниця 1 8.30 - 9.15 Фізична культура Іноземна мова (англійська)
2 9.25 – 10.10 Всесвітня історія Біологія
3 10.35– 11.20 Українська література Історія України
4 11.50– 12.35 Історія України Фізика
5 12.45– 13.30 Іноземна мова (англійська) Креслення
6 13.40 -14.25 Інформатика Економіка
7 14.35– 15.20 Інформатика

Заступник директора з навчально-виховної роботи В.Г.Семенюк

Кiлькiсть переглядiв: 161

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.