Учнівське самоврядування/Files/images/Рисунок (45).jpgГерб школи

Учнівське об'єднання "Юний щепкінець"


Мета: здійснення діяльності, спрямованої на реалізацію та захист своїх прав, свобод, творчих здібностей, задоволення власних інтересів, соціальне старовлення як повноправних членів суспільства.
Кредо: "Пропонуй! Плануй! Організовуй! Виконуй!"
Девіз: "Кожній справі - частинка серця, кожній справі - дорога в життя."

Центри учнівського об'єднання "Юний щепкінець"

Центр"Самоцвіт"
Мета роботи: здійснення діяльності спрямованої на формування художньо-естетичної культури, готовності пізнавати і засвоювати естетично-духовні скарби українського та інших народів, що проживають в Україні; вміння жити і працювати за законами краси, збагачувати культурне життя рідного села.

Центр "Берегиня"

Мета роботи: організація роботи, направленої на формування в учнів патріотизму, громадськості, мотивів та потреб глибоко знати й берегти рідну землю, мову, культуру, волелюбні й героїчні заповіти предків; самовиховання на прикладах героїчного минулого; підтримання та продовження традицій села, школи, заповідей народного вчителя Петра Васильовича Щепкіна.

Центр "Джерело"

Мета роботи: формування почуття відповідальності за природу як національну і загальнолюдську цінність, розвиток потреби у спілкуванні з природою; організація роботи по вивченню та збереженню природи рідного села.

Центр "Фортуна"

Мета роботи: організація діяльності з формування навичок здорового способу життя, виховання фізично і психічно розвиненої особистості; створення умов для зміцнення здоров’я, застосування засобів практичного загартування сили і духу.

Центр "Вісник"

Мета роботи: організація роботи з інформування учнів школи про життя села і школи, випуск інформаційного органу учнівського об’єднання «Юний щепкінець» - «Вісник».

Склад координаційного центру

Голова центру: Шевченко Сергій.
Заступник: Золочевська Христина.
Голови центрів:
Центр "Самоцвіт"- Мисевра Анна, Чепеленко Анастасія, Левенець Єлизавета.
Центр "Берегиня"- Аніщенко Анастасія, Касімова Анастасія.
Центр "Джерело"- Селезньова Яна, Шматко Вікторія.
Центр "Фортуна"- Полтавець Ігор, Полупан Олександр.
Центр "Вісник"- Павлюк Анастасія, Зуєва Вікторія.

Кiлькiсть переглядiв: 171

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.